ONLINE REZERVASYON


Konuklarımız ne dediler...


Severek ve özenerek bir araya getirilmiş detaylar, harika bir otel. Tebrikler!... Oda servisi-temizlik ve kahvaltı beklentilerimizi aştı. Bahçeniz özellikle keyifli. Nazik misafirperverliğiniz için teşekkürler. Tekrar ve hattâ tekrar tekrar görüşmek üzere…
Yeşim Pınar Orhun, İstanbul


Ender görülür bir işletmecilik anlayışı ve hizmetteki kusursuzluğunuz için teşekkür ederiz. Bu güzel evlerinizin sayısının artmasını dileriz.
Sultan Reşat Pekdemir, Arkeolog – Avukat, Konya


Tek kelimeyle mükemmel. Hotel Şirince Evleri’ni keşfetmiş olmak güzel bir sürprizdi. Teşekkür ederiz.
Mete Tapan (Öğretim Üyesi) - Nilüfer Tapan (Mimar), İstanbul


İsveç’te yaşayan bir Türk vatandaşı olarak yıllar öncesinde küçük bir Anadolu kasabasında geçen çocukluk yıllarıma taşıdınız beni her köşesi nostalji kokan odalarınızda. Geleneksel Türk ev kültürünü otel atmosferine dönüştürmek hususundaki başarılı çabalarınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum. Gelecek yıl yeniden görüşmek üzere.
Ayşe Tokses, Stockholm


Oteliniz mi, evimiz mi? Ayırt edemedik. Evimizdeki konforu aratmayacak kadar modern. Şirince’yi tüm özellikleriyle yaşatacak kadar köyvari. Bu eşsiz güzelliklerde emeği geçen herkese teşekkürler.
Z. Gaye Bayraklıgil, İstanbul


Şirince’yi sizin evinizde,sizin eşliğinizde,sizin misafirperverliğinizle tanımış olmaktan çok mutluyuz Ahmet Bey. İnce ayrıntıların büyük bir titizlikle bir araya getirildiği odalarınız hayatımızın en renkli ve sıcak hatıraları arasında yaşayacak hep. Teşekkür ederiz.
Mehmet Uşakzade (Uçak Mühendisi), İstanbul


Mükemmel bir ortam. Her fırsatta gelmeyi düşüneceğimiz bir yer.
Tunçdan Baltacıoğlu (Öğretim Üyesi), İzmir


Türkiye Büyük Millet Meclisi Millî Saraylar Daire Başkanlığı görevinde bulunduğum iki yıl boyunca saraylarda ve kasırlarda çalıştım. Şirince gibi, köy yaşamına birebir tanık olunan bir yerde böylesine güzel restore edilmiş bir evde kalmak bana özel bir keyif verdi. Her şey çok ince düşünülmüş. Ellerine ve gönlüne sağlık Ahmet Bey...
İsmail Hakkı Celayir (İnş. Müh.-Restoratör), İstanbul


Son derece rahat, huzurlu ve mutlu zamanlar geçirdik. Şirin otelinizi tüm dostlarımıza önereceğiz. Odamız, ikram ettiğiniz şarap, sabah kahvaltımız... Herşey çok güzeldi. İşletmecilikteki bu başarınızı kutlar; bol kazançlar dileriz.
Umut Dirier, İzmir